Sedat Peker'den Veyis Ateş paylaşımı...

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Veyis Ateş hakkındaki iddiaları gündeme getirmesinden aylar sonra sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımı retweet etti.

Sedat Peker'den Veyis Ateş paylaşımı...

Suç örgütü lideri Sedat Peker, Habertürk’ün eski suncusu Veyis Ateş hakkındaki iddiaları gündeme getirmesinden aylar sonra sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımı retweet etti.

Habertürk’ün eski suncusu Veyis Ateş, Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro istediği iddialarının ardından önce Habertürk’ten istifa etti ardından da canlı yayına çıkarak İsmail Saymaz’ın sorularını yanıtlamıştı.

Veyis Ateş, katıldığı canlı yayında hakkındaki iddiaları yalanlayarak, “Pazartesi gününden itibaren teknem, villam, boğazda villam var mı, ben kendim soruşturulmasını isteyeceğim. Ailemde, yakın arkadaşlarımda, benim üzerimden bir servet çoğalması var mı buyursunlar araştırsınlar.” ifadelerini kullanmıştı.

ARADAN 3 AY GEÇTİ

Söz konusu iddialar Haziran ayında gündeme gelirken Veyis Ateş’in, 18 Haziran günü çıktığı yayında bir, iki gün içinde soruşturma isteyeceğini duyurmasının üzerinden yaklaşık 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir başvuru olmadığı öğrenildi.

Ateş’in Savcılığa ne zaman gideceği merak konusu olurken, iddiaları o dönem gündeme getiren suç örgütü lideri Sedat Peker, Twitter hesabında bu konuya dikkat çeken bir paylaşımı retweet etti.

İşte o mesaj: 

12 Eylül 2021 (Haber Merkezi) 1166

Yorumlar (0)

Yorum Yaz