USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Sedat Peker'den Nedim Şener'e uyarı!

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkartılan Sedat Peker, bu kez de iktidara yakınlığıyla bilinen Nedim Şener'e uyarıda bulundu.

Sedat Peker'den Nedim Şener'e uyarı!
28-06-2022 20:40
28-06-2022 21:14
Google News

Organize suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle hakkında yakalama kararı çıkartılan Sedat Peker, bu kez de iktidara yakınlığıyla bilinen Nedim Şener'e uyarıda bulundu.

Kapatılan "Freud'un Talebesi" adlı sosyal medya hesabının ardından aynı isimle açılan hesabın kendisine ait olmadığını belirten Peker, söz konusu hesaptan yapılan paylaşımlar nedeniyle kendisine "pislik" diyen Nedim Şener'e sözlerini düzeltmesini istedi. Peker, "Eğer ki düzeltmezsen, AKP'nin en önemli isimlerinden biriyle yaptığın telefon görüşmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım" ifadelerini kullandı.

Sedat Peker, iktidara yakınlığıyla bilinen Cem Küçük'ün ardından bu kez de Nedim Şener'e yüklendi. Peker, İhlas Holding yöneticisi Rasim Kaan Aytoğu'ya ait olduğu iddia edilen görüntülerin yayınlandığı "Freud'ın Talebesi" isimli sosyal medya hesabının kapanmasının ardından aynı isimle açılan hesabın kendisine ait olmadığını belirterek söz konusu hesaptan Nedim Şener hakkında yapılan paylaşımın kendisine ait olmadığını söyledi. Peker, Şener'in sahte hesaptan yapılan paylaşıma cevaben kendisini hedef alarak "pislik" ifadelerini kullanmasına ilişkin ise çarpıcı bir uyarıda bulundu. Şener'den sözünü geri almasını isteyen Peker, aksi halde Şener'in "AKP'nin en önemli isimlerinden biriyle gerçekleştirdiği telefon görüşmesini" yayınlayacağını ifade etti.

Peker'in paylaşımı şu şekilde:

1-@nedimsener2010 Benim kontrolümde olan @freudun_talebe isimli sayfa Twitter tarafından kapatıldıktan sonra, aynı isimle sahte hesap açan bazıları benim söylemediğim şeyleri, ben söylemişim gibi yazıyorlar. Bu sayfa bana ait değil diye tekerrür kere düzeltme

2- yaptım. Senin hakkında o sözleri ben söylemedim. Ancak sen haklı olarak benim söylediğimi düşünüp bana pislik demişsin. Benim çocuklarım var. Bu kelime onları üzer. Bu kelimeyi lütfen düzelt. Eğer ki düzeltmezsen, benim pislik olmadığım, kim olduğumu Ak partinin

3- en önemli isimlerinden birisi ile yaptığım telefon görülmesini herkese dinletmek zorunda kalacağım. O kelimeyi ben söylemedim. Bunu lütfen düzelt. Ben düşmanınız olabilirim ancak pislik değilim. Şerefli bir düşmanım.

NEDİM ŞENER'DEN JET YANIT

Peker'in paylaşımlarına Nedim Şener'den yanıt gecikmedi. 

Şener, ''Sen dahil kimse benim hakkımda bir şey söyleyemez, ancak hakaret ve küfür edebilirler. Hayatında toplu iğne başı kadar açığı olan biri değilim. Pislik lafını da kullanmadım ben. Bunların marifeti, varsa sözün bu FETÖ’cülere PKK, DHKP-C artıklarına söyle. 

2-suç örgütü liderlerinden özür dileyecek de değilim. Ama buna rağmen eğer bir AKP’li benim hakkımda menfi bir şey söylemişse bu onun şerefsizliğidir, onunla da hesaplaşırım. yayınlamazsan senin de ondan farkın kalmaz.

3-Sen benim gözümde düşman değil suç örgütü liderisin. Senin kime düşman olduğun da beni ilgilendirmiyor. Kimin hakkında ne biliyorsan paylaş. Ama bir gün Türk adaletine hesap vereceksin.''

SEDAT PEKER'DEN ŞENER'E YANIT

Nedim Şener'in paylaşımlarının ardından Sedat Peker yeni bir paylaşım daha yaptı. Peker, "nedimsener2010 Sen yazılanı anlamıyor musun? Tayyip Bey’in kara kutusu seninle ilgili birşey söylemiyor. Benim nasıl yetişmiş bir devlet adamı olduğumu söylüyor. Başka neler neler söylüyor… Senin özürüne ihtiyacım yok. Tek bir cevap ver, bana pislik dedin mi demedin mi?" ifadelerini kullandı.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü