USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Eğitim

Özel Seçkin Koleji’nde karne heyecanı

Özel Seçkin Koleji'nde eğitim gören öğrenciler, karnelerini alarak sömestır tatiline başladı.

Özel Seçkin Koleji’nde karne heyecanı
21-01-2018 08:26
Google News

Özel Seçkin Koleji'nde eğitim gören öğrenciler, karnelerini alarak sömestır tatiline başladı. Özellikle ilk kez karne alan Anasınıfı ve 1. Sınıf öğrencilerinin heyecanlı oldukları gözlenirken, birçok veli de aynı heyecanı çocuklarıyla birlikte paylaştı.

Özel Seçkin Koleji İlköğretim Müdürü Seydi Geçimli, 2017-2018 eğitim-öğretim döneminin ilk yarısını tamamladıklarını ve öğrencilerin yarıyıl tatili boyunca dinlenmeyi hak ettiklerini söyledi. Geçimli,  “Özel Seçkin Koleji olarak oldukça başarılı bir dönem geçirdik. Öğrencilerimizle, velilerimizle güçlü bir iletişim kurduğumuz dönem oldu. Akademik eğitimin yanı sıra öğrencilerimizi sosyal etkinlikler açısından da güçlü bir biçimde destekledik. Tüm okulumuzda başarıyla görev yapan ve öğrencilerimizin başarısında büyük görev üstlenen tüm öğretmenlerimize ve eğitim kadromuza da ayrıca teşekkür ediyorum.” dedi.

Düzenlenen karne töreninin ardından karne heyecanı yaşayan öğrenciler ve veliler öğretmenleriyle hatıra fotoğrafı çektirerek bu özel günü ölümsüzleştirdiler.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü