USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Mansimov'dan, Hülya Avşar'lı paylaşım...

Sedat Peker'in ifşalarıyla gündeme gelen iş adamı Mübariz Mansimov Ayvalık'ta Hülya Avşar ile buluştu.

Mansimov'dan, Hülya Avşar'lı paylaşım...
18-07-2022 17:49
18-07-2022 20:00
Google News
Sedat Peker'in ifşalarıyla gündeme gelen iş adamı Mübariz Mansimov Ayvalık'ta Hülya Avşar ile buluştu.

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker'in ifşalarıyla gündeme gelen iş adamı Mübariz Mansimov Ayvalık'ta Hülya Avşar ile bir araya geldi. 

Instagram hesabından paylaşım yapan Mansimov, Avşar ile paylaştığı fotoğrafa "Ayvalık'a uğrayıp can dostum Hülya Avşar'ı görmemek olmazdı" notunu düştü. 

Sedat Peker'in gündeme getirdiği Mansimov Ayvalık'ta: Hülya Avşar'ı ziyaret etti

NE OLMUŞTU? 

Organize suö örgütü lideri Sedat Peker geçen yıl yaptığı açıklamada, Türkiye'de iş yapan Azerbaycanlı Mübariz Mansimov'a 'çöküldüğünü' söylemişti.

Peker, Azerbaycanlı oligarklardan Anar Alizade, Mansimov'un en yakınındaki isimlerden eski İçişleri ve Adalet Bakanı Mehmet Ağar ile AKP Elazığ Milletvekili olan oğlu Tolga Ağar'ın Yalıkavak Marina'yı ele geçirdiklerini öne sürmüştü.

MANSIMOV'UN DİLE GETİRDİĞİ İDDİALAR NEYDİ?

Mansimov ise marinanın satışında dolandırılmasına neden olmakla suçladığı eski yöneticilerinin ifadesiyle 'FETÖ' davasında 5 yıl ceza almıştı.

2 Eylül 2021'de ise İsmail Saymaz'a verdiği söyleşide, 'Pensilvanya'ya Ağar'ın isteği üzerine ve özel uçağıyla gittiğini... Ağar'a Ulus'taki evini bedelsiz verip kira almadığını... Marinadaki benzin istasyonunu Ağarlara armağan ettiğini... Tolga Ağar'ı yönetim kurulu üyesi olarak atadığını... Ağar, Aydın Yenipazar Cezaevi'nde tutukluyken her hafta ziyaret ettiğini... Cezaevinin tadilatını üstlendiğini... Cezaevi yakınına helikopter pisti yaptırdığını' ifade etmişti.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü