USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Konserde sahneye atladı: Konya uyan AKP'ye oy verme!

Konya’da düzenlenen bir etkinlik kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun da sahneye çıktığı konserde, bir genç sahneye atlayarak halkı AKP’ye oy vermemeye çağırdı.

17-08-2022 13:20
17-08-2022 13:48
Google News

Konya’da düzenlenen ve organizasyon bakımından birçok fiyaskonun yaşandığı 5. İslami Dayanışma Oyunları’nda Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen 'İz Bırakan Ezgiler' konserinde herkesi şaşırtan bir an yaşandı. Bir anda sahneye fırlayan bir genç, mikrofonu kaparak, “Konya, uyan artık AK Parti’ye oy verme” diye bağırdı.

5’inci İslami Dayanışma Oyunları kapsamında Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen ‘İz Bırakan Ezgiler’ konseri, Kılıçarslan Şehir Meydanı’nda gerçekleştirildi.

“GECEYİ MUHTEŞEM KILDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM” 

Konsere katılan Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 12 ezgi sanatçısının katıldığı konserde, sahneye davet edildi.

Burada konsere katılan vatandaşlara seslenen Kasapoğlu, “Konya 2022’nin en güzel gecelerinden birini yaşıyor, ‘İz Bırakan Ezgiler’, iz bırakan sanatçılarla birlikte hamd olsun. Birbirinden kıymetli sanatçı dostlarımıza hem bakanlığımız adına hem sizler adına gönülden teşekkür ediyorum. Sizlere de bu geceyi muhteşem kıldığınız için şükranlarımı arz ediyorum. İnşallah sizlerle bu gönül buluşmalarımıza gerek Konya’mızda gerekse diğer illerimizde Gençlik ve Spor Bakanlığı olarak devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Bakan Kasapoğlu, daha sonra konsere katılan 12 sanatçıyla birlikte sahnede ezgi seslendirdi.

“KONYA UYAN ARTIK, AK PARTİ’YE OY VERME”

Bakan Kasapoğlu'nun sahneden ayrılmasının ardından devam eden konserde herkesi şaşırtan bir an yaşandı.

Sanatçı Taner Yüncüoğlu'nun, sözleri Abdurrahim Karakoç'a ait bir besteyi seslendirdiği anda sahneye atlayarak mikrofonu kapan bir genç, “Konya, uyan artık AK Parti'ye oy verme” diye bağırdı.

O anlarda bütün seyirciler buz keserken, sanatçı Taner Yüncüoğlu'nun şaşkın bakışları da dikkat çekti.

GÖZALTINA ALINAN GENÇ SERBEST BIRAKILDI

Daha sonra polis ekipleri tarafından gözaltına alınan ve isminin M.O olduğu öğrenilen genç serbest bırakıldı. Gencin herhangi bir siyasi parti üyesi olmadığı ve alkollü olduğu belirtildi.

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü