Geçtiğimiz ekim ayında 105 belediye başkan adayını açıklayan CHP bugün de 140 ismi kamuoyuna duyurdu.
İşte şimdiye kadar açıklanan isimlerin listesi:
Adana/İmamoğlu Kasım Karaköse
Adana/Tufanbeyli Ahmet Aktürk
Adıyaman/Çelikhan/Pınarbaşı Mahmut Alan
Adıyaman/Tut Mehmet Kılıç (CHP Belediyesi)
Adıyaman/Besni/Şambayat Mejdet Arıcı (Mevcut Başkan)
Adıyaman/Besni Vakkas Acar (Kesmetepe Bld. Bşk.)
Afyonkarahisar/Sülümenli İsmail Özakman
Afyonkarahisar/Çay/Pazarağaç Fahrettin Mutlu
Ağrı/Tutak Erkan Sayan
Ağrı/Taşlıçay Kubbettin Tekgül
Aksaray/Merkez/Taşpınar Cihan Yüksel(Mevcut Başkan)
Aksaray/Merkez/Yeşiltepe Tahsin Çelik (Mevcut Başkan)
Aksaray/Merkez/Yeşilova Sibel Muştu
Amasya/Merzifon Alp Kargı (Mevcut Başkan)
Ankara/Çankaya Alper Taşdelen (Mevcut Başkan)
Ankara/Yenimahalle Fethi Yaşar (Mevcut Başkan)
Ankara/Elmadağ Adem Barış Aşkın
Antalya/Manavgat Şükrü Sözen (Mevcut Başkan)
Antalya/Kemer Mustafa Gül (Mevcut Başkan)
Ardahan/Göle/Köprülü Engin Sarıkaya
Artvin/Kemalpaşa Ergül Akçiçek (Mevcut Başkan)
Aydın/Koçarlı Mutlu Öztürk (Mevcut Başkan)
Balıkesir/Balya Orhan Gaga
Balıkesir/Havran Bedri Şahin
Balıkesir/Burhaniye Ali Kemal Deveciler
Balıkesir/Mayas Tancan Barçın (Mevcut Başkan)
Bartın/Kurucaşile Nergis Kartal
Batman/Gercüş Hamide Öner
Batman/Hasankeyf Orhan Cihan
Batman/Beşiri Genco Özel
Batman/Kozluk Savaş Durmaz
Batman/Sason Adnan Yaşar
Bilecik/İnhisar Ayhan Özdübek
Bingöl/Yaylıdere Sabri Akyürek (Mevcut Başkan)
Bingöl/Yedisu Veysel Yaygan
Bingöl/Kığı Yılmaz Gündüz (Mevcut Başkan)
Bitlis/Adilcevaz/Aydınlar İsmet Özçalımlı
Bitlis/Mutki/Kavakbaşı Mezher Özdeş
Bitlis/Güroymak/Günkırı Servet Başelçin
Bitlis/Güroymak/Gölbaşı Cuma Siri
Burdur/Bucak/Kızılkaya Şeref Coşar
Bolu/Mengen Turhan Bulut (Mevcut Başkan)
Bolu/Mudurnu Mehmet İnegöl (Mevcut Başkan)
Bolu/Yeniçağ Adnan Göngör
Bolu/Dörtdivan İlyas Özalp
Bursa/Orhangazi Şaban Çetin Çoklar
Bursa/Harmancık Ahmet Tufan
Bursa/Orhaneli Vildan Koç
Çanakkale / Çan / Bülent Öz
Çanakkale / Çan / Terzialan Feride Demirbaş
Çanakkale / Ayvacık / Mesut Bayram
Çanakkale / Ezine / Halil Büyükerol
Çanakkale / Lapseki / Çardak / Metin Semerci
Çankırı / Eldivan / Afife Ülkü Kavalalı
Çankırı / Kurşunlu / Tevfik Metin Aktaş
Denizli / Serinhisar / Hüseyin Gemili
Denizli / Çivril / Ömer Köseoğlu
Denizli / Pamukkale / Ahmet Divarcı
Denizli / Güney / Mustafa Ürtekin
Diyarbakır / Cüngüş / Muhiddin Yıldırım
Düzce / Akçakoca / Fikret Albayrak
Düzce / Gölyaka / Abdullah Şahin
Eskişenir / Han / Erdal Şanlı / Mevcut başkan
Eskişenir / Mahmudiye / İshak Gündoğan (mevcut başkan)
Eskişenir / Odunpazarı / Kazım Kurt (mevcut başkan)
Eskişenir / Tepebaşı / Ahmet Ataç (mevcut başkan)
Gaziantep / Karkamış / Ali Doğan
Gaziantep / Araban / Hasan Doğru
Giresun / Tirebolu / Burhan Takır
Giresun / Eynesil / Ahmet Latif Karadeniz
Gümüşhane / Şiran / Hüseyin Kaya
Hatay / Antakya / Hikmet Hatunoğlu
Kahramanmaraş / Andırın/ Ahmet Rüzgar
Kahramanmaraş / Elbistan / Onur Gündüz
Kars / Arpaçay / Enver Akkaya
Kars / Susuz / Oğuz Yantemur
Kastamonu / Devrekani / İlhan Tuncer
Kastamonu / Bozkurt / Güvenç Demirezen
Kayseri / Bünyan / Mustafa Naldız
Kayseri / Felahiye / Kerim Karakoç
Kocaeli / Darıca / Yakup Törk
Kocaeli / Karamürsel / Ahmet Çalık
Karabük / Yenice / Yortanpazarı / İsmail Elemen
Kütahya / Dumlupınar /Zekeriya Yılmaz
Kütahya / Domaniç / Mustafa Temel Ergün
Kütahya / Domaniç / Çukurca / Ceyhun Ergün
Kütahya / Altıntaş / Doğan Akbunar
Kırıkkale/ Sulakyurt / Tamer Cihan
Ordu / Fatsa / Ahmet Canbaz
Ordu / Aybastı / Özdilek Aydoğan
Ordu / Gölköy / Cengiz Sarıyer
Ordu / Akkuş / Bayram Görür
Sakarya / Serdivan / Zafer Kazan
Sakarya / Karapürçek / Nizamettin Yıldız
Samsan / Yakakent / Ramazan Şensoy
Samsan / Çarşamba/ Altan Karabulut
Sinop / Erfelek / Muzaffer Şimşek / (mevcut başkan)
Sinop/Gerze Osman Beloavcıklı (mevcut başkan)
Sivas/Gemerek/Çepni Gülbeden Yüksel
Sivas/İmranlı Murat Açıl
Sivas/Şarkışla Ayfer Temel
Şanlıurfa/Hilvan Abuzer Bebe
Şanlıurfa/Akçakale Ahmet Geçit
Şanlıurfa/Halfeti Ekrem Morçiçek
Şanlıurfa/Suruç Kemal Eşsiz
Şanlıurfa/Harran Mehmet İngin
Şanlıurfa/Viranşehir Şehmus Dodukanlıoğlu
Tunceli/Mazgirt İsmail Toprak
Tunceli/Mazgirt/Akpazar Cemal Bulut
Tunceli/Hozat Seyfi Geyik
Uşak/Eşme Yılmaz Tozan
Uşak/Sivaslı/Pınarbaşı Naci Akyürek (mevcut başkan)
Uşak/Sivaslı/Selçikler İbharim Kökçü
Uşak/Eşme/Yeleğen Fevzi Kaya (mevcut başkan)
Uşak/Banaz/Kızılcasöğüt Ömer Biçer (mevcut başkan)
Van/Çaldıran Muhammed Aladağ
Yalova/Armutlu Ali Çetinkaya
Yalova/Altınova/Kaytazdere Ali Kangal (mecvut başkan)
Yalova/Altınova/Subaşı Turan Canbay
Yalova/Çınarcık Avni Kurt (mevcut başkan)
Yalova/Çınarcık/Koru Kamil Yaman (mevcut başkan)
Yalova/Çiftlikköy Nedim Güler
Zonguldak/Devrek/Çaydeğirmeni Hayrettin Çatallı
Zonguldak/Çaycuma/Saltukova Alim Genç
Zonguldak/Alaplı/Gümeli Ahmet Saydam (mevcut başkan)
Zonguldak/Kozlu Cengiz Bank
Zonguldak/Merkez/Beycuma Hayati Açıkgöz
Zonguldak/Kilimli Ali Aslan Kılıç (mevcut başkan)
Zonguldak/Kilimli/Çatalağzı Adnan Akgün (mevcut başkan)
Balıkesir/BŞB Ahmet Akın (milletvekili)
Artvin/Merkez Demirhan Elçin
Batman/Merkez Enver Erdem
Bingöl/Merkez Vahdettin Uzunyayla
Gümüşhane/Merkez Bedri Ağaç
Uşak/Merkez Asım Kalelioğlu
Erzincan/Merkez İsmail Taş
Karabük/Merkez Mehmet Durum
Burdur/Merkez Ali Ortun Ercengiz (mevcut başkan)
Giresun/Merkez Kerim Aksu (mevcut başkan)
Yalova/Merkez Vefa Salman (mevcut başkan)