USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Magazin

Berna Laçin doğum gününü ÇYDD'ye bağışlıyor!

Sosyall medyada gündeme dair yaptığı yorumlarla sık sık adından söz ettiren ünlü oyuncu Berna Laçin, bu defa yaptığı son paylaşımla gündemde!

Berna Laçin doğum gününü ÇYDD'ye bağışlıyor!
17-08-2022 09:36
17-08-2022 11:49
Google News
Sosyall medyada gündeme dair yaptığı yorumlarla sık sık adından söz ettiren ünlü oyuncu Berna Laçin, bu defa yaptığı son paylaşımla gündemde! Ünlü oyuncu doğum günü için gelecek hediyeleri Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'ne bağışladığını Twitter hesabından duyurdu.
Evdeki Yabancı ve Belalı Baldız gibi dizilerle tanınan oyuncu Berna Laçin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Günaydın ben birkaç günlüğüne memlekete gidiyorum , orda gireyim dedim yeni yaşıma ama bu arada siz benim hediye işini unutmuyorsunuz değil mi" ifadelerini kullandı.

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği, “Biz onların, onlar ise geleceğin rehberleri!” düşüncesi ile çıktığı çağdaş eğitim yolculuğunda, kısıtlı eğitim olanaklarına rağmen yüksek öğretim kurumlarına girmeyi başaran Türkiye’nin dört bir yanındaki üniversite öğrencilerine destek olmak için Üniversite Burs Projesi kapsamında Bir Işık Da Siz Yakın Projesi’ni başlattı.  

1995 yılından bu yana sürdürülen proje kapsamında, ÇYDD’li üniversite öğrencilerinin iş hayatına çağdaş bireyler olarak başlamaları hedefleniyor.

"Bir Işık da Siz Yakın”​ burs projesinde 2022-2023 eğitim döneminde 1 üniversite öğrencisinin aylık burs tutarı 450 TL, yıllık 4500 TL

Siz de Berna Laçin'e doğum günü hediyesi olarak öğrencilerin geleceğine bir ışık yakabilirsiniz!

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü