USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

ROK: Erdoğan istemezse o koltuktan kalkmaz!

Güneş gazetesi yazarı ve spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tartışma konusu oldu.

ROK: Erdoğan istemezse o koltuktan kalkmaz!
21-05-2022 11:13
Google News

 

Güneş gazetesi yazarı ve spor yorumcusu Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tartışma konusu oldu. Kütahyalı ülkede hukukun olmadığını kabul edercesine "Erdoğan istemezse koltuktan kalkmaz" dedi.

AKP'ye yakınlığı ile bilinen Rasim Ozan Kütahyalı, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla tartışma yarattı. Kütahyalı yaptığı paylaşımda Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Tayyip Erdoğan'ın istemezse oturduğu koltuktan kalkmayacak güçte olduğunu söyledi.

"Sence iktidar değişir mi?" sorusunu yanıtlayan Kütahyalı "İktidar-muhalefet olayı fake (sahte)" derken devamında kullandığı ifadelerle tepkilere neden oldu.

ERDOĞAN İSTEMEZSE KOLTUKTAN AYRILMAYABİLECEK GÜÇTE

Kütahyalı paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

İktidar-muhalefet olayı fake. Bugün yüzde 80’lik toplumsal zemine dayanan bir REJİM, dehşet güçlü bir DEVLET var, 2020’lerde kesinlikle iktidar yapısı bu. Tayyip Erdoğan bu DEVLET’in Başı olarak istemezse o koltuktan ayrılmayabilecek güçte. Ama kontrollü bir değişim de olabilir…

""

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü