Proktoloji hastalarına ayakta tedavi imkanı...

Proktoloji Ünitesi’nde kişisel özgü tedaviler hijyen standartlarına uygun bir biçimde, üst düzey önlemler alınarak gerçekleştiriliyor.

Proktoloji hastalarına ayakta tedavi imkanı...

Medical Park Gaziantep Hastanesi Uzman Genel Cerrahi hekimleri tarafından yeni oluşturulan Proktoloji Ünitesi’nde anorektal hastalıklara yönelik olarak, tam donanımlı ekipmanlar ile minimal invaziv teknikler kullanılarak cerrahide yüz güldüren çözümler sunuluyor.

Proktoloji Ünitesi’nde kişisel özgü tedaviler hijyen standartlarına uygun bir biçimde, üst düzey önlemler alınarak gerçekleştiriliyor. Proktoloji Ünitesinde yapılan işlemlerin başlıcaları ise, Tüm anorektal (makat, anüs) hastalıkların tanıları için ayrıntılı muayeneler, Anoskopi, Rektoskopi, Anorektal Biyopsiler, Anorektal Apse drenajları ve pansumanları, Hemoroid (Basur) Tedavileri, Lazer (infrared) ve Lastik Bant Ligasyonu, Eksternal Hemoroid (Dış Basur) Tedavileri, Trombüs Eksizyonu, Pilonidal Kist (Kıl Dönmesi) tedavileri, Lazer (infrared) ve Fenol Uygulaması, Anal Fissür (Çatlak) tedavileri, Botoks Uygulaması, Anal Siğil tedavileri, Koterizasyon, Kriyoterapi, Lokal Eksizyon, Anal Fistül Tedavileri, Lazer (infrared) uygulamaları uzman ve profesyonel genel cerrahi hekimleri tarafından başarılı bir biçimde gerçekleştirilmektedir.

Stomaterapi ve Yara Bakım Ünitesi Hizmetinizde

Medical Park Gaziantep Hastanesi Proktoloji Ünitesi’nde, stoması olan hastaların gereksinim duyduğu her türlü yara bakım, medikal ve psikolojik destek ve danışmanlık hizmetlerini yerine getirilmektedir. Stoma yenilenmesi (stoma revizyonu), stoma yeri fıtıkları (parastomal herniler) cerrahi tedavileri uzman ekibimizce sağlanmaktadır. Merkezimizde komplike ya da iyileşmeyen yaraların tanı tedavileri yara yeri fıtıkların (insizyonel herni) tedavileri yapılmaktadır.

30 Temmuz 2021 (Haber Merkezi) 930

Yorumlar (0)

Yorum Yaz