USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

İYİ Parti seçim kampanyasını başlattı...

İYİ Parti, 14 Mayıs'taki seçimlere yönelik “Tarih Yazacağız” ve “Birlikte Kazanacağız” sloganlarının yer aldığı yeni kampanyasını başlattı.

İYİ Parti seçim kampanyasını başlattı...
18-03-2023 00:24
18-03-2023 00:30
Google News

İYİ Parti, 14 Mayıs'taki seçimlere yönelik “Tarih Yazacağız” ve “Birlikte Kazanacağız” sloganlarının yer aldığı yeni kampanyasını başlattı.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, “Milletimizin açtığı yolun önünde, hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye, hep birlikte devam edeceğiz.

Birlikte kazacağız. Tarih yazacağız” dedi. İYİ Parti, 14 Mayıs seçimlerine yönelik "Tarih Yazacağız" ve "Birlikte Kazanacağız" sloganlarının yer aldığı yeni kampanyasını başlattı. 

Kampanyaya ilişkin partinin paylaştığı videoda İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Milletimizin açtığı yolun önünde, hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye, hep birlikte devam edeceğiz. Birlikte kazacağız. Tarih yazacağız" dedi.

TÜRKİYE GENELİNDEKİ BILLBOARDLARA ASILDI

Partiden bugün yapılan yazılı açıklamada İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in CHP Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu ile olan fotoğrafının "Birlikte Kazanacağız!", İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı (İBB) Ekrem İmamoğlu ve Ankara Büyükşehir Belediye (ABB) Başkanı Mansur Yavaş ile olan fotoğrafının da "Tarih Yazacağız!" sloganıyla, Türkiye genelindeki billboardlara asıldığını duyurdu.

MERAL AKŞENER VİDEO PAYLAŞIMINDA BULUNDU

Ayrıca İYİ Parti, Genel Başkanı Meral Akşener'in millet iradesi vurgusunun yer aldığı bir videoyu da kamuoyu ile paylaştı. Videoda, Akşener'in 2019 belediye seçimleri, esnaf gezileri, Saraçhane konuşması, İmamoğlu ve Yavaş ile yaptığı afet bölgesi ziyaretleri ve Altılı Masa görüntüleri yer aldı. Ayrıca videoda Akşener, "Milletin sesi neredeyse biz oradayız. Milletin iradesi neredeyse biz oradayız. 

Milletin derdi neredeyse çözümlerimizle birlikte, biz oradayız. Milletimizin açtığı yolun önünde, hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye, hep birlikte devam edeceğiz. Birlikte kazacağız. Tarih yazacağız" dedi.


'BU YOLU YÜRÜMEYE DEVAM EDECEĞİZ'

Videoda aynı zamanda İYİ Parti lideri Akşener'in sözlerine de yer verildi:

“Milletin sesi neredeyse biz oradayız. Milletin iradesi neredeyse biz oradayız. Milletin derdi neredeyse çözümlerimizle birlikte, biz oradayız. Milletimizin açtığı yolun önünde, hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye, hep birlikte devam edeceğiz. Birlikte kazacağız. Tarih yazacağız."

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.gazikent27.com&t=1679365202
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü