GKV'den Sanal Fotoğraf Sergisi

“Geçmişten Günümüze 19 Mayıs ve Atatürk Gençliği” adlı sanal fotoğraf sergisi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları tarafından açıldı.

GKV'den Sanal Fotoğraf Sergisi

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nın 101. yılı anısına hazırlanan “Geçmişten Günümüze 19 Mayıs ve Atatürk Gençliği” adlı sanal fotoğraf sergisi Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları tarafından açıldı.

Sergide sanal bir gezi düzenlemek isteyenlerin https://poly.google.com/u/5/view/a03c9rw2wrJ linkle sergiye ulaşması mümkün. 

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları tarafından bir birinden farklı etkinlikle kutlanan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında sanal fotoğraf sergisi düzenlendi. 

https://poly.google.com/u/5/view/a03c9rw2wrJ linkinden herkesin ulaşabileceği sergide Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarının 56 yıllık tarihine sığdırdığı 19 Mayıs törenleri, spor takımları, okul tarihine altın harflerle kazınmış spor başarıları ve Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Türk istikbalinin emanetçileri olan gençlerin fotoğraflarına yer verildi. Kısa bir süre içiresinde kamuoyu tarafından büyük ilgi gören serginin her geçen an Türkiye ve dünya genelindeki ziyaretçi sayısının artması dikkat çekiyor.

Editör: Turgut Bozgeyik

18 Mayıs 2020 (Haber Merkezi) 1298

Yorumlar (0)

Yorum Yaz