USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Gündem

Evinin bahçesinde bira içen kadınlara gerici saldırı!

İstanbul Bahçeşehir'de oturdukları sitenin bahçesinde bira içmek isteyen bir grup kadına 5 erkek saldırdı.

Evinin bahçesinde bira içen kadınlara gerici saldırı!
08-06-2022 20:24
Google News

İstanbul Bahçeşehir'de oturdukları sitenin bahçesinde bira içmek isteyen bir grup kadına 5 erkek saldırdı. Kadınlara yardıma gelen 60 yaşındaki kalp hastası erkek de darp edildi ve ayağı kırıldı.

İstanbul Bahçeşehir’de 25 yıldır oturdukları sitenin bahçesinde bira içen 6 kadın, 5 erkeğin saldırısına uğradı.

Haber adlı Twitter sayfasında paylaşılan bilgiye göre, saldırganlar, kadınları korumak isteyen 60 yaşındaki kalp hastası babayı da darp ederek ayağını kırdı.

Habere ilişkin videoda kadınların saldırıya uğradığı anlar da yer alırken, aynı zamanda küfürlerle hedef alındıkları da görülüyor.

 !#**v1714&pl=true**#! 

Saldırıya uğrayan kadınlar kanlar içinde kaldı. Şiddete uğrayan kadınların akrabası 60 yaşındaki bir erkek, saldırı sırasında kadınların yanına geldi. Kalp hastası olduğu söylenen erkeğe, beş kişilik grup saldırdı ve ayağı kırıldı. Saldırıyı duyuran kadın, eniştesi olduğunu söylediği erkeğin hayati tehlikesinin bulunduğunu duyurdu.

Saldırıyı sosyal medyada duyuran kadınlar şu ifadeleri kullandı:

"Dün apartmanımızn bahçesinde 55yaşında teyzem ve komşularıyla oturup BİR adet bira içtiğimz için dört-beş erkek tarafından Darp edildik!Sesleri duyup aşağıya gelen 60yaşındaki kalp hastası eniştemi yere düşürüp ayağını kırdılar hayati tehlikesi var "5 adam(!) HİÇ Bİ ŞEY YAPMADAN 25 YILDIR OTURDUĞUMUZ evimizin bahçesinde bize saldırdılar ya bu içkileri masadan kaldırın ya bu masayı ve sizi dağıtıcaz dediler sonra masayı dağıtıp saldırmaya başladı.

5 ERKEK KADINLARI KAFA GÖZ DÖVDÜ

İZLEYİN KENDİ EVİMİZİN BAHÇESİNDE BİRA İÇMEMİZE İZİN VERMEDİKLERİ İÇİN 5 ADAM TOPLAYIP ANNEMLERİ DÖVDÜ 6 KADINI

"25 yıldır doğduğumdan beri oturduğum evim tüm site kardeş kardeş hep beraber eğleniriz mangal yaparız içeriz ,orucumuzu da açarız iftar yemeği de veririz .kimsenin kimseye saygısızlığı olmamıştır. kadınları yanında erkek olmadan sıkıştırıp adam toplayıp dövmek nasıl bi caniliktir "amcası ya sizden kan dökülücek ya bizden diyo, ?KARAKOLDA ben içirmem yine gidelim siteye yine içirmem içki diyo bizi tehdit ediyo

SADECE 1 BİRA İÇİLDİĞİ İÇİN BAHÇEDE ki bahçe ortak bir kamelya ve herkesin alanı her zaman oturulan KENDİ EVİMİZİN BAHÇESİ "yer : esenkent bahçeşehir REİSKENT SİTESİ arkadaşımın babasına noluyo sakin olun diye aşağı inmesiyle adamı 5 kişi dövmeleri bir oldu. TEK ERKEĞİ 5 KİŞİ. ki sakin olun kadınları bırakın diye yaşlı başlı konuşmaya çalışan kalp hastası bi adamı ve en komiği karakolda promil testi yapıldığında bizimkilerin , ayağı kırılan hastanede yatan amcamın hepsinin promili 0 çıktı arkadaşlar 0 ! sadece oturup sohbet etmek isteyen 5-6 kadın bunlar."

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ

Active Server Pages error 'ASP 0126'

Include file not found

/puan.asp, line 182

The include file 'json/puan_51582_0_3.html' was not found.

GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü