USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Dünya

Esad, Suriye sokaklarında dürüm yiyerek gezdi

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ve eşi Esma Esad, çocuklarıyla birlikte Suriye sokaklarında görüntülendi.

Esad, Suriye sokaklarında dürüm yiyerek gezdi
08-06-2023 18:34
08-06-2023 18:38
GAZİANTEP
Google News

Savaş var denilerek ülkemize gönderilen binlerce Suriyelinin ardından sosyal medyada Beşar Esad'ın ailesiyle Suriye sokaklarında keyifli keyifli dürüm yediği anlar kameralara yansıdı.

Suriye Devlet Başkanı Beşar Esad ve eşi Esma Esad, çocuklarıyla birlikte Suriye sokaklarında görüntülendi.

'Savaş var' denilerek binlerce Suriyelinin ülkemize doldurulması ve ülkemizin sığınmacı ülkesine dönüştürülmesinin ardından Esad ve ailesinin sokaklarda dürüm yiyerek ülkesinin keyfini çıkardığı anlar kameralara yansıdı.

İYİ Parti Milli Güvenlik Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Tolga Akalın bu duruma sosyal medya hesabından "Suriye lideri Esad ailesi ile beraber sokaklarda dürüm yiyerek ülkesinin keyfini çıkarıyor. Oysa Türk insanı milyonlarca sığınmacı ve kaçak göçmenin getirdiği doğrudan ve dolaylı sorunlar sebebi ile ekonomik ve sosyal eziyet çekiyor… Bu kabul edilemez ve sürdürülemez bir durum." diyerek tepki gösterdi.

.png

Aynı duruma tepki gösteren bir başka sosyal medya kullanıcısı ise "Esad eğleniyor. Esad mutlu. Arkasına Rusya ve İran'ı aldı. Cihatçıları İdlib'e tıktı. Milyonlarca muhalifinin tüm sorumluluğunu da Türkiye'ye yıktı. Şimdi keyif yapıyor." ifadelerini kullandı.

aa.png

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü