USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

CHP: Gaziantep'in ismini kirletmeye hakkınız yok!

CHP Gaziantep İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; silahla yol kesme, Fetö borsası ve iş insanlarına şantaj yapıldığına ilişkin iddiaların adli ve idari açıdan soruşturulması gerektiği ifade edildi.

CHP: Gaziantep'in ismini kirletmeye hakkınız yok!
25-07-2022 14:43
25-07-2022 14:46
GAZİANTEP
Google News

Son bir aydır şehrimizin gündeminde geniş yer teşkil eden ve tüm Gaziantep Kamuoyunda konuşulanların her geçen gün daha da vahim hale gelen olaylar silsilesine dönüşmesi hakkında CHP Gaziantep İl Başkanlığı yazılı bir açıklama yayınladı. CHP Gaziantep İl Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada; silahla yol kesme, Fetö borsası ve iş insanlarına şantaj yapıldığına ilişkin iddiaların adli ve idari açıdan soruşturulması gerektiği ifade edildi.

CHP Gaziantep İl Başkanlığının açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

"Son bir aydır şehrimizin gündeminde geniş yer teşkil eden , tüm Gaziantep kamuoyunda konuşulan ve her geçen gün daha da vahim hale gelen olaylar silsilesine dönüşen iddialar hakkında yetkili makamlarca adli ve idari soruşturma başlatılarak iddiaların gerçekliğinin araştırılması ve şüphelerin giderilmesi bir zorunluluk haline gelmiştir.  Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep İl Başkanlığı olarak da sürecin tarafımızca titizlikle takip edildiğinin ve iddiaların da takipçisi olacağımızın da bilinmesini isteriz.

Bilindiği üzere iddialar en başından itibaren hem Milletvekillerimizin hem de Partimizin takibindedir. Milletvekilimiz Sayın Bayram Yılmazkaya'nın bu konudaki iddiaları gündeme getirmesi üzerine aleyhinde, bahse konu iddialarda adı geçenler tarafından tazminat davası açılmıştır. Partimiz de Milletvekillerimiz de Gaziantep’i ilgilendiren her konuda olduğu gibi bu iddiaların da takipçisi olmaktan vazgeçmeyecektir. Bu hususu hem dava açanlar hem de tüm Gaziantep kamuoyu bilmelidir.

Aralarında kamu görevlisi siyasilerin de bulunduğu bazı kişilerin Oğuzeli ilçemizde bir taziye ziyaretine giderken silahlı bir grup tarafından yollarının kesildiği, kamu bankalarından ve iş insanlarından haksız menfaat elde edilmesi amacıyla şantaj yapıldığı ve Fetö borsası kurulduğuna dair bir takım İDDİALAR öne sürülmektedir.

Gaziantep Valiliği tarafından konuyla ilgili yapılan detaylı bir açıklama ile Gaziantep Valisi Sayın Davut Gül hakkındaki iddiaların gerçek dışı olduğu tereddüte yer bırakmayacak şekilde ifade edilmiştir.

İddialarda adı geçen diğer kişilerden ise iddialarla ilgili herhangi bir açıklama ne yazık ki yapılmamıştır. İddia edilen olaylara ilişkin adı geçen diğer kişilerin de kamuoyunu aydınlatmaları zorunlu hale gelmiştir. Adı geçenler, iddialar hakkında derhal açıklama yaparak Gaziantep Kamuoyunu aydınlatmak zorundadır.

HEMEN BELİRTMEK İSTERİZ Kİ ; KİMSENİN GAZİANTEP'İN SUSURLUK BENZERİ OLAYLARLA ANILMASINA SEBEBİYET VERME HAKKI BULUNMAMAKTADIR.  HİÇ KİMSENİN GAZİANTEP'İN TERTEMİZ ADINI KİRLETME HAKKI  DA YOKTUR!

Bu kapsamda;

1 -  Gerçekleştiği iddia edilen bu olaylar ile birlikte anılanların aralarındaki ilişki nedir? Taraflar arasında silahla yol kesmeye dahi varan bu husumetin kökeni yetkili adli Makamlarca araştırılmakta mıdır?

2 -  Kurulduğu iddia edilen Fetö Borsası hakkında herhangi bir soruşturma yürütülmekte midir?

3 - Bazı kişilerin nüfuslarını kullanarak ticari sır niteliğindeki bilgileri hukuka aykırı olarak elde ettikleri ve bu ticari sırları kullanarak iş insanlarına şantaj yaptıkları iddiaları hakkında yürütülen bir soruşturma var mıdır?

4 - Adli Makamlar tarafından iddialar hakkında herhangi bir soruşturma başlatılmamışsa soruşturma başlatılması için daha ne olması beklenmektedir?"

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
IIS 10.0 Detailed Error - 403.501 - Forbidden

HTTP Error 403.501 - Forbidden

You do not have permission to view this directory or page.

Most likely causes:

  • This is a generic 403 error and means the authenticated user is not authorized to view the page.

Things you can try:

  • Create a tracing rule to track failed requests for this HTTP status code. For more information about creating a tracing rule for failed requests, click here.

Detailed Error Information:

Module   IIS Web Core
Notification   Unknown
Handler   ASPClassic
Error Code   0x00000000
Requested URL   https://api.haberpanelim.com:443/haberler.asp?domain=https://www.gazikent27.com&t=1695288607
Physical Path   C:\Inetpub\vhosts\api.haberpanelim.com\httpdocs\haberler.asp
Logon Method   Not yet determined
Logon User   Not yet determined

More Information:

This generic 403 error means that the authenticated user is not authorized to use the requested resource. A substatus code in the IIS log files should indicate the reason for the 403 error. If a substatus code does not exist, use the steps above to gather more information about the source of the error.

View more information »

ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü