USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

Bahçeli'nin başdanışmanından Sinan Oğan'a: Başka kapıya

ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 14 Mayıs seçimlerinde yurtdışındaki oy sayım işlemleri sürerken birtakım manipülasyon yapıldığı duyumlarını aldığını söylemişti.

Bahçeli'nin başdanışmanından Sinan Oğan'a: Başka kapıya
16-05-2023 11:50
16-05-2023 11:52
GAZİANTEP
Google News

ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan'ın "Yurtdışı oy sayım işlemlerinde birtakım manipülasyonların yapıldığı duyumunu alıyoruz. Oy sayım işlemleri sağlıklı bir ortamda yapılmıyor" sözlerine MHP lideri Bahçeli'nin Başdanışmanı Eyyüp Yıldız tarafından sert bir yanıt geldi.

ATA İttifakı'nın cumhurbaşkanı adayı Sinan Oğan, 14 Mayıs seçimlerinde yurtdışındaki oy sayım işlemleri sürerken birtakım manipülasyon yapıldığı duyumlarını aldığını söylemişti.

"BU İŞ 2. TURA KALMIŞTIR"

Oğan'ın paylaşımı şu şekilde: 'Yurtdışı oy sayım işlemlerinde birtakım manipülasyonların yapıldığı duyumunu alıyoruz. Oy sayım işlemleri sağlıklı bir ortamda yapılmıyor. YSK'yı uyarıyorum. Derhal gerekli tedbirleri alın ve oy sayım işlemlerinin hızlı bir biçimde yapılmasını sağlayın. Ayrıca yurt dışı oylarda yapılacak bir manipülasyon ile bir oldu bittiye müsaade etmeyiz. Ortamı germeyin. Bu iş ikinci tura kalmıştır."

"MEZAR SOYGUNCULARI SİZİ"

Oğan'ın paylaşımına Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin Başdanışmanı Eyyüp Yıldız'dan sert bir yanıt geldi. Yıldız, "Pazarlık payın kalmadı başka kapıya. 1. turda biter bu iş. Mezar soyguncuları sizi" dedi.

Bahçeli'nin başdanışmanından Sinan Oğan'a: 'Pazarlık payın kalmadı, başka kapıya' - Resim : 1

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü