Almanya'da emekliler gazoz kapağı topluyormuş!

Cem Küçük'ün “Almanya'da emekli maaşları yetmediği için gazoz kapağı toplayan on binlerce insan var” sözleri alay konusu oldu.

Almanya'da emekliler gazoz kapağı topluyormuş!

Habertürk TV’de ekonominin konuşulduğu programda iktidara yakınlığıyla bilinen Cem Küçük'ün “Almanya'da emekli maaşları yetmediği için gazoz kapağı toplayan on binlerce insan var” sözleri alay konusu oldu.

 

 

Milli Gazete'nin haberine göre, dün akşam Habertürk TV’de ekrana gelen Enine Boyuna programına katılan Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük yine çok konuşulacak bir açıklamaya imza attı. Küçük’ün sözleri sosyal medyada alay konusu oldu.

Habertürk TV’de Enine Boyuna programında ekonomi konuşuldu. Canlı yayında konuklardan birisi olan ve iktidara yakınlığıyla bilinen Cem Küçük, “Almanya'da emekli maaşları yetmediği için gazoz kapağı toplayan on binlerce insan var. Başka insanlar var, tek maaşı yetmediği için. 2500-3000 Euro geliriniz yoksa Avrupa'da yaşama şansınız yok.” dedi. 

Cem Küçük’ün ‘pes dedirten’ açıklamaları kısa sürede sosyal medya platformu Twitter'da gündem oldu. Küçük'ün sözlerinin alay konusu olduğu video paylaşımları çok sayıda kullanıcı yorumlarda bulunarak Küçük’e tepki gösterdi.

27 Kasım 2021 (Haber Merkezi) 4500

Yorumlar (0)

Yorum Yaz