USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Siyaset

AKP'den, Mehmet Ali Çelebi'ye tam destek!

AKP'ye katılacağı ileri sürülen Bağımsız İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'ye AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan destek geldi.

07-08-2022 20:23
07-08-2022 20:28
Google News

AKP'ye katılacağı ileri sürülen Bağımsız İzmir Milletvekili Mehmet Ali Çelebi'ye AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan'dan destek geldi.

Ergenekon Operasyonu kapsamında tutuklanan ve 41 ay cezaevinde kalan Teğmen Mehmet Çelebi, CHP'den Milletvekili olmuş, ardından partisinden istifa ederek Muharram İnce'nin kurduğu Memleket Partisi'ne katılmıştı. 

''ÇELEBİ AYNI YERDE''

Muharrem İnce ile anlaşmazlık yaşadığı gerekçesiyle ayrılan Mehmet Ali Çelebi'nin AKP'ye katılacağı yönünde haberler tartışılmaya devam ederken; Çelebi'ye destek AKP'den geldi. 

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan AKP Grup Başkanvekili Bülent Turan, ''FETÖnün gadrine uğramış Çelebi'nin bilinen bu gerçeği ifade etmesine saldıranlar aynaya bakmalı. Çelebi aynı yerde, dağılan CHP ve türevleri! Mehmet Ali Çelebi 
ile birçok konuda farklı düşünebiliriz; ama bu aziz milletin geleceğine dair ortak rüyalarımız çok kıymetli.Bu vatan bizim'' ifadelerini kullandı. 

Turan'ın paylaşımı şöyle: 

SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ANKET TÜMÜ
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü