Spor Ruhu yine gündem belirledi

Kanal 5 ekranlarında yayınlanan Spor Ruhu Programında konuk olarak katılan Teknik Direktör Mustafa Özer, Gazişehir Gaziantep ve ülke genelindeki alt yapı çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Spor Ruhu yine gündem belirledi

Kanal 5 ekranlarında yayınlanan Spor Ruhu Programında konuk olarak katılan Teknik Direktör Mustafa Özer, Gazişehir Gaziantep ve ülke genelindeki alt yapı çalışmaları hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Sosyal medyada da canlı yayınlanan programda Ali Güneş ve Aydın Akyürek’te Gazişehir Gaziantep’in Beşiktaş ile oynayacağı maçı yorumladılar.

SON DAKİKA HABERLER İZLEYİCİYİ EKRANA KİLİTLEDİ

Moderatörlüğünü Ökkeş Koyuncu’nun yaptığı Spor Ruhu Programı spordaki son dakika gelişmelerini izleyicilerle paylaştı. Torumcu Ali Güneş, Kayode’nin tedbirliği olarak disiplin kuruluna sevk edildiğini ve Beşiktaş maçında oynamasının şüpheli olduğunu söyledi. Konuk Mustafa Özer ise Türkiye’deki alt yapı çalışmalarıyla ilgili yeni gelişmeleri izleyiclerle paylaşırken, Aydın Akyürek ise özellikle yönetim kademelerinde futbolun içinden gelen isimlere yer verilmesi gerektiğine dikkat çekti.

ÖZER: ALT YAPIDA REFORM ŞART

İzleyicilerden gelen sorular üzerine alt yapı konusunda açıklamalarda bulunan Mustafa Özer, ‘’Birçok kulüpte çalıştım. Federasyonun alt yapı organizasyonlarında da bulundum. Biz önce alt yapıda görev yapacak hocaları eğitmeliyiz. En fazla genç nüfusa sahip ülkeyiz. Alt yapı sistemi iyi idare edilirse ülkemizden çok iyi yetenekler çıkar. Milli Takım güzel bir jenerasyon yakaladı. Ancak bunu devam ettirmek gerekiyor’’ dedi. 

GÜNEŞ: KAYODE DİSİPLİNE SEVK EDİLDİ

Teknik direktör Ali Güneş ise programda son dakika bilgiliyi izleyicilerle paylaştı. Hatayspor ile oynanan hazırlık maçı sonrasında tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilen Kayode’nin Beşiktaş maçında yer almama ihtimalinin olduğunu dile getiren Güneş, bu oyuncunun olmayışının ciddi sıkıntı oluşturacağını ifade etti.

AKYÜREK: FIRSATI İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ

Gaziaşehir Gaziantep’in Beşiktaş ile kendi evinde oynayacağı karşılaşmayı değerlendiren Gazeteci Yazar Aydın Akyürek ise, ‘’Beşiktaş henüz ritmini yakalayamadı. Takım olarak moralliyiz. Bu fırsatı iyi değerlendirmeliyiz. Takıma biraz sabretmemiz gerekiyor. Yeni bir takım kuruldu. 3 Maçta 4 puan fena değil. Böyle büyük maçlarda alacağımız her puan altın değerinde’’ diye konuştu.
Programda Kalyon Arena’daki park sorununa da dikkat çekilirken, taraftarlarda kombine bilet almaya davet edildi.

Editör: Turgut Bozgeyik

 

 

11 Eylül 2019 (Haber Merkezi) 1165

Yorumlar (0)

Yorum Yaz