HÜDAPAR, Enes Kara'ya 'Katil' dedi!

HÜDAPAR'ın yayın organı Doğru Haber'in internet sitesinde bir yazı kaleme alan Mehmed Göktaş, Enes Kara'nın katil olduğunu söyledi.

HÜDAPAR, Enes Kara'ya 'Katil' dedi!

 

HÜDAPAR'ın yayın organı Doğru Haber'in internet sitesinde bir yazı kaleme alan Mehmed Göktaş, Enes Kara'nın katil olduğunu söyledi.

Mehmed Göktaş, bugün kaleme aldığı yazısında Enes Kara için kullandığı ifadelerle tepki çekti. "Ey İslami kesim, korkmayın, söyleyin yahu, o bir katildir, kendi canına kıyan bir katil!" diyen Göktaş, sözlerini "Niçin susuyorsunuz, niçin sözü dolaştırıp duruyorsunuz, öyle değil mi, var mı bunun ötesi? Katil, katildir, ister başkasının canına kıymış olsun ister kendi canına." sürdürdü.

Göktaş yazısında "Peki, ya katilliğini daha da katmerleştirecek gerçekler varsa? Buyurun, madde madde sıralayalım" dedi ve şunları yazdı:

Birincisi; bu bir katilliktir,  cinayettir, hiçbir sebep bunu hafifletemez, meşru kılamaz.

İkincisi; Kendisi canına kıyarken geride bıraktığı babasını, annesini, kardeşlerini normal bir ölümün ötesinde acılar içinde bırakmak suretiyle onlardan intikam alırcasına çekip gitmek ne demektir?

Üçüncüsü; Söz konusu aile fertlerinin kendi yaşadıkları üzüntü yetmiyormuş gibi oluşturulan bu vicdansız kamuoyunun hücumlarına bırakarak gitmek ne demek?

Dördüncüsü; Bu şekilde geriye bir takım dokümanlar bırakarak gitmek suretiyle medyada gündem oluşturmak bir takım gençlere bu kötü yolu açmak değil midir? Bugün toplumda öne çıkmak, isim yapmak isteyen, kendisinden bahsedilmesi için yanıp tutuşan gençlere bu yolu göstermek değil midir?

Beşincisi; Senin bu intiharından dolayı bu ülkede ne kadar müptezel varsa, ne kadar putperest varsa, ne kadar azgın ve cinsi sapkın varsa şu anda Aziz İslam’a çemkiriyorsa…

Mehmed Göktaş'ın yazısına ulaşmak için tıklayın 

15 Ocak 2022 (Haber Merkezi) 2436

Yorumlar (0)

Yorum Yaz