Hakan Ural'ın asker kaçağı olduğu ortaya çıktı!

Montrö ve Kanal İstanbul hakkında yorum yapan Hakan Ural'ın asker kaçağı olduğu ortaya çıktı.

Hakan Ural'ın asker kaçağı olduğu ortaya çıktı!

Montrö ve Kanal İstanbul hakkında yorum yapan Hakan Ural'ın asker kaçağı olduğu ortaya çıktı.

Kanal İstanbul ve Montrö Boğazlar Sözleşmesi hakkında yorum yapan Magazin yorumcusu Hakan Ural, askerlikten kaçmak için çürük raporu hazırlamış. Hakan Ural'ın hapis cezası aldığına ilişkin haber 1998 yılında Kanal D'de böyle yayınlanmıştı.

NE OLMUŞTU?

Kanal D’de “Neler Oluyor Hayatta” programının yorumcularından Hakan Ural, canlı yayında Kanal İstanbul ve Montrö Boğazlar sözleşmesi hakkında yorumlar yaptı.

Hakan Ural yayında "Montrö yapıldığında boğazlardan 3000 gemi geçiyordu, Bugün bu rakam 50.000'i, 2023 de bu rakamın 86.000'i geçmesi bekleniyor. Ve tek kuruş para alamıyoruz, denetleyemiyoruz. 8 Milyar dolar üstü kaybımız var." dedi.

Arkasından Kanal İstanbul'u yabancı büyük devletlerin de istemediğini savundu. Kanal İstanbul'la birlikte ülkenin gelirlerinin artacağını da belirtti.

Hakan Ural, "Montrö yapıldığında boğazlardan 3000 gemi geçiyordu, Bugün bu rakam 50.000'i, 2023 de bu rakamın 86.000'i geçmesi bekleniyor. Ve tek kuruş para alamıyoruz, denetleyemiyoruz. 8 Milyar dolar üstü kaybımız var." diye konuşunca sosyal medyadan açıklamalarını yalanlayan çok sayıda paylaşım yapıldı.

hakan2.jpghakan1.jpghakan4.jpg

11 Nisan 2021 (Haber Merkezi) 2904

Yorumlar (0)

Yorum Yaz