Dikkat! Gaziantep'te elektrik kesilecek!

Gaziantep'te yarın scada altyapı çalışmaları nedeniyle birçok yere eletrik verilemeyecek.

Dikkat! Gaziantep'te elektrik kesilecek!

Gaziantep'te yarın scada altyapı çalışmaları nedeniyle birçok yere eletrik verilemeyecek.

Gaziantep Valiliği'nden yapılan açıklamaya göre, 12.11.2019 tarihinde enerji verilemeyecek yerler şöyle:

Gaziantep’in Araban İlçesi Dağdağancık, Gelinbuğday ve Muratlı Mahalleri ile Araban Belediyesi Katı Atık İstasyonuna 10:00-14:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in İslahiye İlçesi Bahçeli Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında SCADA altyapı çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in Nurdağı İlçesi Tüllüce Mahallesi ile Tüllüce Mahallesi Yolçatı ve Dörtevler Mezralarına 9:30-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in Nurdağı İlçesi Hamidiye, Kırkpınar, Atmalı, Kuzoluk ve Durmuşlar Mahalleleri ile Kozuluk Mahallesi Bakırcan Mezrası, Kartal Mahallesi Yıldıztepe Mezrası, Durmuşlar Mahallesi Ökkeşiye Mezrasına 10:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in Şahinbey İlçesi Yeşilevler, Mimar Sinan, Onur, Cumhuriyet, İstiklal ve 60.Yıl Mahallelerine 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in Şahinbey İlçesi İstiklal Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in Şahinbey İlçesi Akpınar Mahallesine 9:00-15:00 saatleri arasında AG-Bakım Onarım çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in Şehitkamil İlçesi Göksuncuk Mahallesine 7:00-15:00 saatleri arasında TEİAŞ çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in Şehitkamil İlçesi Beykent Mahallesine 9:00-17:00 saatleri arasında SCADA altyapı çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in Şehitkamil İlçesi Akçagöze, Bağbaşı, Sülüklü, Köksalan, Karakesek ve Seymenli Mahalleleri ile Sülüklü Mahallesi, Köraliler Mezrası, Seymenli Mahallesi İmolar ve Hacılar mevkileri ve Bilken Yumurta A.Ş.’ e 9:30-17:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

Gaziantep’in Yavuzeli İlçesi Aşağı Höcüklü, Yeniyurt, Akbayır Mahallesi İle Türk Telekom veri İstasyonu ve Türk Telekom Baz İstasyonu ile Vodafone CSM Baz İstasyonu özel tarımsal müşterileri ile GASKİ İçme Su Kuyularına 10:00-14:00 saatleri arasında Tesis çalışması nedeniyle enerji verilemeyecektir.

 

 

GAZİKENT27 YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN TAKİP EDİN

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

12 Kasım 2019 (Haber Merkezi) 1351

Yorumlar (0)

Yorum Yaz