USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000

Yol Durumu

1TEM Otoyolunun İzmit Batı Kavşağı-Kandıra Kavşağı İstanbul-Ankara yönünde üstyapı ve asfaltlama çalışmaları nedeniyle otoyol trafiğe kapatılarak ulaşım İzmit Batı Kavşağından D-100 yoluna yönlendirilecektir. Çalışmalar hafta içi her gün 22:00-06:00 saatleri arasında yapılacaktır.
2Anadolu otoyolunun Düzce Kavşağı - Kaynaşlı Kavşağı kesiminin 7-9.km.leri arasındaki üstyapı iyileştirme çalışmaları nedeniyle, otoyolun bu kesimde Ankara-İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak, ulaşım diğer yönden (Ankara-İstanbul) 2 şerit Ankara yönü bir şerit olarak sağlanmaktadır.
3Anadolu Otoyolunun Yeniçağa Kavşağı-Dörtdivan Kavşağı Kesimi 0-3 ve 8-10.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır. (Belirtilen kesim aralığında kalan Dörtdivan Kavşağı trafiğe kapatılmıştır.)
4Yalova-İzmit yolu üzerinde bulunan K-3 Sanayi Köprülü Kavşağının İzmit İstikametinde onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım yan yoldan sağlanmaktadır.
5Erdemli-Silifke-Taşucu yolunun 30-34.km.leri arasında (Büyükeceli ve Yanışlı arası) patlatmalı yol yapım çalışmaları nedeniyle 09:00-17:00 saatleri arasında ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır.
6Ankara-Konya yolunun Gölbaşı Şehir geçişi 2-6.km.leri arasında köprü genişletme ve üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Konya-Ankara istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
7Bursa-İnegöl-Bozüyük yolunun Bozüyük-İnegöl istikameti 47-58 km.leri arası asfalt yenileme çalışmaları nedeniyle trafiğe kapatılarak ulaşım İnegöl-Bozüyük istikametinden iki yönlü olarak sağlanacaktır.
8İnebolu-Küre-Kastamonu yolunun 17-25.km.leri arasındaki asfalt sathi kaplama çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
9Sivas -Zara yolunun 19-25.km.leri arasında üst yapı yenileme çalışmaları nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.
10Kayseri-Niğde yolunun 22-29.km.leri arasında bakım, onarım ve asfalt çalışması nedeniyle sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekmektedir.

KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLAR

D:Daimi Açık - I:İmkan Bulundukça Açık - PD:Program Dışı(Açılamayan Yollar)
SIRA NOBÖLGE NOŞUBE NOK.K. NOKış Programı DurumuYOLUN ADIKAPANMA NEDENİ
KAPANAN KESİM
İlk (km)Son (km)
KAPANMA TARİHİ
GÜNSAAT
GÜNCELLEME TARİHİ
KAR VE TİPİDEN KAPALI YOLLARI HARİTA ÜZERİNDE GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ !
Karayollarında yapım, bakım ve onarım çalışmaları sürdürülen diğer yollar ile ilgili daha geniş bilgi için; www.kgm.gov.tr internet adresindeki güzergah analizi linki, ALO 159 bölgesel ücretsiz yol danışma hattı ile, Karayolları Genel Müdürlüğü Yol Danışma Biriminin (0312) 44 99199 numaralı telefona başvurulabilir.
ANKET TÜMÜ
GÜNÜN KARİKATÜRÜ TÜMÜ
Günün Karikatürü
ARŞİV ARAMA
Gazete Manşetleri
SOSYAL MEDYA
Yol Durumu