ÖLÜM İLAN PANOSU OLDUK

Mehmet Demir Atmalı

ÖLÜM İLAN PANOSU OLDUK

Sabah sabah facemi açtım, hiç arada boşluk olmamak kaydı ile hep ölüm haberlerini okudum. Face sayfalarımız adeta ölüm ilan panoları oldular. Bu durumda okuyan bizler, değerli dostlarımızın ölüm haberleri ile kahrolurken, coronadan dolayı son vazifemizi yapamamanın üzüntüsünü de yaşıyoruz.

Şu sorular akla geliyor.

Neden ölüm oranları arttı?

Anlayamadığımız üstü örtülü bir soykırım ile mi karşıkarşıyayız?

Bir zamanlar Fetö'cu Oktar Babuna Amerika'da kan kanseri deyip ona uygun ilik bulmak için ülkemizde bir milyon kan örneği gönderildi. Türklerin DNA'sına göre virüs mü icat edip gönderiyor olabilirler mi?

Bundan sonraki savaşlar biyolojik savaşlar olacaktır. Ona göre altyapımızı tamamlayıp, biyolojik savaşlara hazır olmalıyız. Bizansın çocuklarından herşey beklenir? Karıncayı halleder, belini incitmezler. İngilizlerin savaşmalarına gerek kalmadan, asılar öncesinden piyasaya sürdükleri bitkisel ve kimyasal askerleri zaten onların adına savaşıyorlar.

Bunlardan Tütün, Esrar, Eroin, morfin, Kokain, Tiryak, çeşitli alkollü içkiler ve daha adını bilemediğimiz nice askerler ingilizlerin adına savaşarak intikam alıyorlar, soykırım yapıyorlar adeta. Hastaneler akciğer kanseri hastalarla doludur. Toplumun tamamının psikolojisi bozulmuş durumda, psikiyatrislerde kuyruk sıra var. 

Evlerde şiddet dizboyu. Boşanma oranları evlenme oranlarını geçmiştir. Yetim çocuklar arada kalıyorlar. Cinnet geçiren babalar, anneler, çocuklar... Kurşuna dizilen ev halkı... Sonunda intiharlar...

Devlet ve özel hastanelerinde sıra almak mümkün değil. Evler kullanılan ve kullanılmayan ilaçlarla dolu. Herkes ilaçlardan medet bekliyor.

Kısacası Türkiyenin tamamı hasta. Nereye sürükleniyoruz beyler, bilen var mı?

31 Ağustos 2021 (Mehmet Demir Atmalı) 958

Yorumlar (0)

Yorum Yaz

DİĞER YAZILAR

KÜRT İLE TÜRK ARASINDA HİÇBİR SORUN YOKTUR!

UR'LAR KİMLERDİR?

ÖZBEKLERİN BAYRAK SEVGİSİ

ELEŞTİRİ HASTALIĞIMIZ VAR, ÇÖZÜM YOKTUR

KONYA'DA VAHŞET!

ÜLKEMİZDE KÜRT TÜRK AYRIMININ OLMADIĞINI NASIL ANLARIZ?

TÜRKÇE İBADET OLUR MU?

YİNE KURBAN VURGUNCULARI PUSUDA!

Kürşatlardan mafya çıkmaz!