Adil Konukoğlu güven tazeledi

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'te kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu, olağan genel kurulda yeniden seçilerek güven tazeledi.

Adil Konukoğlu güven tazeledi

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Gazişehir Gaziantep'te kulüp başkanı Adil Sani Konukoğlu, olağan genel kurulda yeniden seçilerek güven tazeledi.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Tesisleri'nde gerçekleştirilen olağan genel kurula, Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile birlikte yönetim kurulu üyeleri yoğun katılım gösterdi. Genel kurulda yeni yönetim kurulu açıklanırken, yönetimin geçmiş dönemi faaliyetleri de oy birliği ile ibra edildi. 

ANONİM ŞİRKETİ KONUSUNDA YETKİ VERİLDİ

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Derneğini'nin şirketleşmesi yönünde de kongre üyelerinin oylamasına sunulurken, oy birliği ile şirketleştirilme yetkisi yönetim kuruluna verildi. 

SÖZÜMÜZÜ TUTMANIN GURURUNU YAŞIYORUZ

Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu kongrede yaptığı konuşmada; "Öncelikle buraya geçtiğimiz sezon gerçekleştirilen kongrede verdiğimiz sözü tuttuğumuz için çok mutlu ve gururluyum. Gaziantep şehrine şampiyonluk sevinci yaşatacağımızın sözünü vermiştik, Allah'a şükürler olsun bunu başardık. Bu başarımız sadece futbolcularımız, teknik heyetimiz, yönetimimizin başarısı değil, burada çalışan çaycılarımızdan, temizlikçilerimizden, tüm personellerimize kadar ortak başarısıdır. Bu süreçte yanımda olan, Abdülkadir Ağabeyime, Zeki Ağabeyime, sevgili eşim Jülide Hanım'a ve tüm aileme de sonsuz teşekkür ederim. İnşallah Gaziantep şehrini futbolda en iyi noktaya getirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz" dedi.

 

 

GAZİANTEP'İ TÜRKİYE'NİN FUTBOLCU FABRİKASI YAPMAK İSTİYORUZ

Konukoğlu, kulübe kalıcı gelir kaynakları bırakmak istediklerini ifade ederek; "Bu kulübün kendi kaynaklarıyla yönetilmesi konusunda gerekli tüm çalışmalarımızı yapıyoruz. Ama bu gelirlerin yanısıra, alt yapı konusunda da hedeflerimiz gerçekten büyük. Burayı Türkiye'nin Brezilyası olacak şekilde adeta bir futbolcu fabrikası haline getirmek istiyoruz. Gözlerim gördüğü ana kadar 7 yaşından 17 yaşına kadar tüm takımlarımızı izlemeye devam edeceğim. Onlar sadece kulübün değil Gaziantep'in de geleceğini oluşturacak. Fedakarlıklarımızı sürdürmeye devam edeceğiz" dedi. 

 

 

Editör: Turgut Bozgeyik

11 Haziran 2019 (Haber Merkezi) 1135

Yorumlar (0)

Yorum Yaz