181 araç trafikten men edildi

Gaziantep'te yetkisiz atık toplayan araçlara yönelik denetim yapıldı. 181 araç trafikten men edildi, 6 sürücü belgesine de el konuldu.

181 araç trafikten men edildi

Gaziantep'te yetkisiz atık toplayan araçlara yönelik denetim yapıldı. 181 araç trafikten men edildi, 6 sürücü belgesine de el konuldu.

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamaya göre, il genelinde ve şehirlerarası karayollarında yapılan trafik denetim ve kontrollerinde; 4148 araç kontrol edildi. Denetimlerde, 6 sürücüye alkollü olarak araç kullanmaktan, 218 sürücüye ve araç plakasına hız ihlalinden, 2 sürücüye hatalı şerit değiştirmekten,1 sürücüye farklı aracın plakasını takmaktan, 2 sürücüye araçlarda şartlarına uygun ışık donanımı bulundurmamaktan, 1 araç sürücüsüne çakar lamba takmaktan,2 sürücüye atık madde toplamaktan 2 sürücüye araçların motorlu araç tescil belgesinde gösterilen maksadın dışında kullanmaktan, 728 sürücüye diğer trafik kurallarını ihlal etmekten, toplam 962 sürücü, yaya ve araç plakasına işlem yapıldı. 181 araç trafikten men edildi, 6 sürücü belgesine de el konuldu.

Editör: Turgut Bozgeyik

 

 

GAZİKENT27 YOUTUBE KANALIMIZA ABONE OLUN TAKİP EDİN

https://www.youtube.com/channel/UCUS10fdomKzRNgFg3wqtEMg?view_as=subscriber

8 Kasım 2019 (Haber Merkezi) 1128

Yorumlar (0)

Yorum Yaz