Gaziantep Sanayi Odası’nda (GSO), Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçimi sona erdi.
GSO hizmet binasında gerçekleştirilen seçimde, Oda’nın 4,400’e yakın üyesi, 2018-2022 yıllarında Gaziantep ve Türkiye sanayisine yön verecek yönetim kadrosunu seçmek için sandık başına gitti.
Saat 09.00’da başlayan seçimde sanayiciler, 27 meslek grubunda 157 Meslek Komitesi üyesini ve 65 Meclis Üyesini seçti.
Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, 12’inci Grup olan, Tekstil Ürünleri, Kumaş ve İplik Boyama, Terbiye, Ev Tekstili, Battaniye Çuval İmalatı meslek komitesinden, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu da 10 Nolu ‘’Pamuk Elyafının Bükülmesi ve Pamuk İpliği İmalatı’’ meslek komitesinden oyunu kullandı.
GSO’da 27 Meslek Komitesi’nin çoğunda tek liste ile seçime gidildi. 26 Meslek Komitesi tek liste çıkarırken, 1 Meslek Komitesi ise çift listeyle yarıştı.
“19 Nolu Sabun, Temizlik Ürünleri, Lastik, Kauçuk ve Tutkal İmalatı Meslek Grubunda iki liste çıktı.
Ülkemize örnek olacak, sakin ve huzurlu bir seçim ortamı yaşandığını belirten GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, sonuçların hayırlı olmasını diledi.
Eski Meslek Komitesi ve Meclis Üyelerine teşekkür eden Konukoğlu, yeni seçilenlere ise başarılar dileyerek, ‘’Göreve gelen yeni sanayici arkadaşlarla birlikte Gaziantep’e hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni dönemde çıtamızı daha yukarı çıkarmak için çalışacağız’’ dedi.
Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçiminin ardından, geçici sonuçlara ilişkin listeler ilan edildi. GSO’da 6 Nisan Cuma günü Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi, Meclis Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegeleri seçilecek.
GSO MESLEK KOMİTE SEÇİMLERİ GEÇİCİ SONUÇLARI ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU:
GAZİANTEP SANAYİ ODASI 2018 YILI MECLİS ÜYELERİ LİSTESİ
GRUP NO
SIRA NO
ADI SOYADI
GRUP NO
SIRA NO
ADI SOYADI
GRUP
1
Mehmet Sami Kaleoğlu
GRUP
35
Atilla Sağlamer
2
Ömer Faruk Şimşek
36
Mustafa Savrun
GRUP
3
Metin Erturhan
37
Ahmet Şan
4
Abdülkadir Özkara
GRUP
38
Halil Tepe
5
Mehmet Ali Kılıç
39
Melike Yüksel
GRUP
6
Mustafa Özmermer
40
Cemil Turgay Direkçi
7
Ata AcarGRUP
41
Hakan Konukoğlu
GRUP
8
Hakan Çakıcı
42
Saim Akınal
9
Sadık Koçak
GRUP
43
Nevzat Kara
GRUP
10
Mustafa Özgüler
44
Halil Yunus Zengin
11
Ahmet Yazıcı
45
Mehmet Cengiz Erturhan
GRUP
12
Burhan Çağdaş
GRUP
46
Adnan Ünverdi
13
Aykut Göymen
47
Ömer Cıncıkçı
GRUP
14
Ali Çoban
GRUP
48
Mustafa Eruslu
15
Arif Çelik
49
Abdullah Yıldız
GRUP
16
M.Musa Özgüçlü
GRUP
50
Tansu Tuğlu
17
Ersan Kolukısa
51
Ahmet Haratoğlu
GRUP
18
Cevdet Akınal
52
Ümit Özdinç
19
Uğur Şireci
GRUP
53
Hamdi KaraataGRUP
20
Adil Sani Konukoğlu
54
Serhat Saka
21
Hakan Aslansoy
55
Emrah Çetindağ
GRUP
22
Ercan Sayın
GRUP
56
Metin Yıldırımdemir
23
Abdülkadir Koyuncu
57
Başar Küçükparmak
GRUP
24
Mustafa Topçuoğlu
GRUP
58
Sami Konukoğlu
25
Mesut İşsever
59
Abdullah Dabanıyastı
GRUP
26
Kenan Durur
60
Ali Özpolat
27
Ersoy Şiveydinli
GRUP
61
Ahmet Zirek
28
Mustafa Fındık
62
Mehmet Ali Sağlamcı
GRUP
29
Perihan Çöçelli
GRUP
63
Yıldırım Mermer
30
Ahmet Cem Bilmez
64
M.Kutsal Küçükparmak
31
Reis Reisoğlu
65
Mustafa Çağdaş